Yükleniyor...

TEMSİLCİMİZ OLUN

Central Rent a Car olarak hizmet ağımızı bizlere güç verecek değerli iş ortaklarımız ile genişletmeyi hedeflemekteyiz. Central ailesine katılmakla, otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve Türkiye çapında bir organizasyonda yer almanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.

Araç kiralama modelimiz, Türkiye çapında aynı yüksek standartta sürdürmek ve sürekli yenilenen araçlar ile hizmet vermek esasına dayandığından, sistemimizde yer alan iş ortaklarımızın bu standartlar dahilinde iş yapma bilincinde olmaları bizim için vazgeçilmez ön koşuldur.

Ofis - Personel

Her Central Rent a Car ofisi, mükemmel müşteri deneyimi sunmayı amaç edinmiş, yeterli deneyim ve sayıdaki personeli görevde bulundurmakla yükümlüdür.

Central Rent a Car, sürdürülebilir hizmet kalitesinin ekip kalitesi ve memnuniyetine bağlı olduğuna inanır; çalışanlarının kendileri ve paydaşlarına saygı duydukları, üretkenliğin desteklendiği özgür bir çalışma ortamı sunar.

Temsilcilik Bedeli

Bölgelerin iş hacimleri ve büyüme kapasiteleri ile doğru orantılı bir temsilcilik bedeli bir defaya mahsus olarak tahsil edilmektedir.

Araç Marka ve Modeller

Araç kiralama modelimiz, tüm ofislerde aynı marka model araç kiralanmasını esas aldığından Central’ın belirlediği marka ve modeller hariç araç kiralanamaz. 15.000 km’nin üzerinde araç kiraya verilmez.

Yazılım

Tüm Central Rent a Car ofisleri ortak bir yazılım üzerinden hizmet verir, her türlü kayıt ve araç hareketini bu yazılım üzerinden gerçekleştirirler.

Başvuru Formu

Kısa sürede gösterdiğimiz başarının temelinde, sürekli yenilenen çok kaliteli araçlar ile hizmet sunmamızın yanı sıra yurt çapında özenle seçtiğimiz temsilci ofislerimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yüksek standartlı hizmet anlayışımız yatmaktadır. Bölgenizde Central Rent a Car ofisi açmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Tüm başvurular değerlendirilerek sizlerle iletişime geçilecektir.

Şirket Kimliği

Ortaklar

İş Planı

Geçmiş ve Mevcut Araba Kiralama Operasyonu

Daha önce oto kiralama sektöründe bulunmuş veya şu anda bu işi yapıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurunuz:

FİLODAKİ ARAÇ DAĞILIMI (ADET)
Central Yol Yardım

7/24 Yol Yardımı 444 1 823