YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Firmamız yöneticilerinin tüm karar alma süreçlerinde benimsediği yönetim politikası, etik, hukuk ve profesyonel çalışma standartlarına uygun olarak şirket faaliyetlerini yönlendirmeyi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini artırma hedefi ile çalışmayı temel alır

Şirket dahilinde uygulanan tüm politikalarda göz önünde bulundurulan ilkelerimiz;


Yürürlükteki kanun, hukuki düzenleme ve kurallara uygun olarak çalışmalarımızı ve operasyonları yürütmek,
Kaynakları etkin, aktif ve verimli kullanarak hizmet performansı ve kalitesini geliştirip müşteri memnuniyetini artırmak ve yeni müşteriler kazanmak,
Müşterilerimizle karşılıklı yarar sağlayan işbirlikleri oluşturmak ve mutlak ve kesintisiz müşteri memnuiyetini sağlamak ve sürdürmek,
Şirketin kaynaklarının uygunsuz kullanımına izin vermemek,
Tüm müşteriler, iş ortağı ve çalışanlara ilişkin bilgilerin güvenliğini sağlamak,
Çevre sağlığı ve iş güvenliği konusunda tehdit oluşturan koşulları gidermek; çalışanlara, müşterilere ve iş ortaklarına uygun bir ortam sağlamak,
Kurumsallaşmaya önem vermek,
Kurumsal kimliğimizi herhangi bir zarara ya da kötü kullanıma karşı korumak,
Çalışanlara eşit fırsatlar sağlamak ve açık kapı politikası uygulamak, Tüm faaliyetlerinde dürüstlük ilkesinden ayrılmamak,
Hızlı karar alabilmek ve uygulayabilmek


Firmamız Yönetim Kurulu haricinde, tüm yönetim, denetleme, koordine ve uygulama ile tüm planlama karar ve aktiviteleri Kurucu Ortakların, Genel Müdür, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü, Satış ve Pazarlama Direktörü ve Mali İşler Direktörünün oluşturduğu İcra Kurulu tarafından yürütmektedir. Haftalık olarak düzenlenen toplantılarla tüm güncel gündem maddelerine ilave olarak periyodik olarak; dönemsel finansal performans, personel performans, satış & pazarlama ve operasyon aktiviteleri görüşülmekte ve değerlendirilmektedir. Tüm birimlerle ilgili stratejik planlama görüşmeleri de bu kurul tarafından yürütülmektedir.

YÖNETİM

Profesyonel yönetim kadromuz hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

DARYO KEBUDİ

1975 yılında Antakya’da doğdu.

İş hayatına küçük yaşlarda aile şirketi olan Esteks Kumasçılık’ta yaz dönemlerinde çalışarak başladı

1997 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra bir süre daha Esteks Kumaşçılık’ta çalışmaya devam etti.

Kurucu ortaklarından olduğu Central ’de uzun süre Genel Müdürlük yaptıktan sonra 2011 yılından bu yana Yönetici Ortak olarak devam etmektedir. Klasik otomobil koleksiyoneridir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

AZUR KEBUDİ

1974 yılında Antakya’da doğdu.

1996 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu.

İş hayatına üniversite yıllarında aile şirketi olan Esteks kumaşçılıkta başladı; şirketin ithalat ve finans bölümlerinden sorumluydu.

Kurucu ortaklarından olduğu Central ’de Yönetici Ortak olarak görevine devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

NORA KARAKAŞ

1974 yılında İstanbul’da doğdu.

İş hayatına üniversite yıllarında AIG’de satış danışmanı olarak başladı, 2 yıllık süre sonunda Birim Yöneticiliği görevini üstlendi.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra kiralama sektörünün önemli okullarından birisi olarak gördüğü Budget Rent A Car’da 2 yıl Pazarlama Yönetmeni olarak, 4 yıl Satış ve Pazarlama Müdürü olarak toplam 6 yıl yöneticilik yaptı.

Kurucu ortaklarından olduğu Central ’de Genel Müdür görevinde devam etmektedir. Gerek kişisel gerekse Central olarak hedeflerinin verimlilik ve kaliteli hizmet olduğunu ve 15 yıllık sektör tecrübesiyle filo müşterilerine özel danışmanlık hizmeti vererek sektörde farklılık yarattıklarını savunmaktadır.

8 yıl toplam 4 dönem TOKKDER’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır, halen Yönetim Kurulu Üyeliği’ne devam etmektedir; TURSAB Rent A Car komitesinde 5 yıldır başkan yardımcısıdır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

SANİYE YEŞİLBAŞ

1970 yılında İstanbul’da doğdu.

1989 Yılında Saint Benoît Fransız Lisesinden, 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Aynı okulda İşletme Finansmanı dalında yüksek lisans yaptı.

Bir süre İMKB Üye Temsilcisi olarak çalıştı. Koç Finansal Kiralama’da yaklaşık 4 yıllık Finansal Kiralama deneyiminin ardından; 2004 yılında o zamanki adı Alfa Filo Kiralama A.Ş olan ALD Automotive’de sırasıyla Satış Müdürü, Satış Direktörü ve Fiyatlama Direktörü olarak görev yaptı. 2008 yılından bu yana Central bünyesinde çalışmaktadır.

İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmektedir. SPK Temel Düzey Lisansı sahibidir.

MURAT ETHEM SÜMER

1964 yılında Ankara’da doğdu.

1984 yılında Galatasaray Lisesi, 1989 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun oldu.

Üniversite mezuniyetinin ardından bir süre turizm sektöründe ve Cankurtaran Holding’de çalıştı.

Digital Equipment Türkiye A.Ş. bünyesinde Finansal Analist olarak göreve başladı ve görevi süresinde 1995-1998 yılları arasına Digital Management Intstitute bünyesinde MBA eşdeğeri Uluslararası Eğitim Programına katıldı. 1 yıl İngiltere deki merkez görevinin ardından aynı şirketin Türkiye Ülke Finans ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürüttü.

Çalışma hayatına sırasıyla, Vestel Şirketler Grubu Bilgi Teknolojileri bölümünde, Universal Müzik Grup Türkiye ve T-Systems Türkiye’de CFO olarak devam etti. Microsoft Türkiye C&O biriminde Business Operation Lead olarak çalışmasının ardından 2010 yılından bu yana Central bünyesinde CFO olarak görev yapmaktadır.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.